Türkiye’nin Su Kaynakları Slayt

10

Türkiye’nin Su Kaynakları Slaytı 2018

Sevgili arkadaşlar 10. sınıf Coğrafya dersi konusu olan Türkiye’nin Su Kaynakları slaytımızı yeni ders kitabından yararlanarak özenle hazırladık. Ayrıca slaytımız yüksek kalite ve konuya uygun bol görsel içermekte olup çok kapsamlıdır. Konu Etkinliklerinin çözümleri ve ölçme değerlendirme sorularının çözümleri yer almaktadır. Sunuyu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. iyi çalışmalar.
18.7 Mb Boyutu olup 100 Sayfadan oluşuyor.

Slayt İçeriği:
Türkiye’nin Denizleri
Türkiye’nin Gölleri
Türkiye’nin Akarsuları
Türkiye’nin Yer altı Suları
Türkiye’nin Önemli Kaplıcaları

Bu Slaytla;
• Türkiye’nin su varlıklarının genel özelliklerini ve coğrafi dağılışlarını,
• Türkiye’de su varlıklarının ekonomiye, sosyal hayata ve kültürel özelliklere etkilerini öğreneceksiniz.

Türkiye'nin Su Kaynakları slayt

 

 

Yazar Hakkında

Coğrafya hayata bakış açım, hayat felsefem..

10 yorum

  1. Önder ÖZDEMİR -

    hocam mrb isminizi bilmiyorum sizlerle tanışmak isterim İstanbul üniversitesi coğrafya son sınıf öğrencisiyim sitenizi çok beğendim emeğinize sağlık çalışmalarınızdan anlıyorum ki bu mesleği canı gönülden yapıyorsunuz yüreğinize emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim

    • Merhaba Önder Özdemir. Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Sizinde mesleğinize aşık ve işini hakkıyla ifa eden bir eğitimci olacağınız kesin.

    • Sayın YMR26, Türkiye’nin Su Kaynakları görselinin altında indir yazan butona tıkladığınızda sizi google drive indirme sayfasına yönlendirecek. O sayfanın üstünde aşağı doğru bir ok işareti var. Oraya tıkladığınızda slayt bilgisayarınıza inmeye başlayacaktır.

Cevap Yaz