Ekstrem Doğa Olayları Slayt

22

Ekstrem Doğa Olayları Slayt

Sevgili arkadaşlar 12. sınıf Coğrafya dersi konusu olan Ekstrem Doğa Olayları slaytımızı ders kitaplarından yararlanarak hazırladık.  Slaytımız yüksek kalite ve konuya uygun bol görsel içermekte olup çok kapsamlıdır. Konu Etkinliklerinin çözümleri ve Yks çıkmış sorular ile çözümleri yer almaktadır. Sunuyu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. iyi çalışmalar.
21 Mb Boyutu olup 79 Sayfadan oluşuyor.

Slayt İçeriği:
Astronomi kökenli ekstrem doğa olayları
Meteoroloji ve Hidrometeoroloji kökenli ekstrem doğa olayları
Jeoloji ve Jeomorfoloji kökenli ekstrem doğa olayları

Bu Slaytla;
• Ekstrem doğa olayları ve etkilerini
• Gelecekte doğal sistemlerde meydana gelebilecek değişimler ve bu değişimlerin canlı yaşamı üzerindeki etkilerini öğreneceksiniz.

Ekstrem Doğa Olayları Slayt
Slayt hazırlanırken yararlanılan kaynaklar: Meb Coğrafya 12 Ders Kitabı 2019

indir

Yazar Hakkında

Coğrafya hayata bakış açım, hayat felsefem..

22 yorum

 1. sayın hocam 12. sınıf yeni kitaba göre güncel slytınız yokmu acaba. 9 10 ve 11. sınıfları paylasıyorsunuz 12leride paylaşmanız mumkunmu anacaba.. saygılar

 2. Eline sağlık hocam 8 saat uğraşmışşın çok güzel olmuş ÖSYM’nin 2011 de İzlanda sorusunu da ekleseydin keşke(Volkan Patlaması). Değiştirmeyi becerebilirsem kısa kısa videolar ekleyeceğim(Tsunami, meteor düşmesi, deprem, volkanik patlama vb.)

 3. Onur Karakaya -

  Teşekkür ederim hocam, emeğinize sağlık. Bu sene 12. sınıf slaytları da özenle hazırlanmış.. Sağolun.

 4. 12ler de sunuları güncelleme iyi oldu hocam, baya eski kalmıştı. Bu sene buruk başladık öğrencisiz bir anlamı yok ama ne yapalım.
  Hepimizin sağlıklı güzel bir eğitim yılı geçirmesini dilerim arkadaşlar.

  • Merhaba Murat hocam. Evet bu yıl 12. sınıflara ait tüm slaytları güncellemeyi planlıyoruz. Malesef bu yıl bu şekilde buruk başladık umarız ilk ve son olur.
   Temenniniz için teşekkürler.

 5. hocalarım emeğinize sağlık. inşallah bu sene 12 . sınıf sunularını ağırlık verirsiniz. sunumlarınızı ilgiyle atkip ediyoruz ve bekliyoruz.

 6. Merve Yücel -

  Yaptığınız slayt çalışmaları özellikle de 12.sınıflar için yaptığınız güncellemeler çok güzel olmuş .Teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık.

  • Rica ederiz Merve Yücel. Bu sene 12. Sınıf slaytlarının hepsini hazırlamayı düşünüyoruz. Yorumunuz için teşekkür ederiz. İyi çalışmalar dileriz.

Cevap Yaz