Bitki Örtüsü Slayt 2017

6

Yeryüzündeki Bitki Örtüsü Slaytı

Sevgili arkadaşlar 10. sınıf Coğrafya dersi konusu olan Bitki Örtüsü slaytımızı yeni ders kitabından yararlanarak özenle hazırladık. Ayrıca slaytımız yüksek kalite ve konuya uygun bol görsel içermekte olup çok kapsamlıdır. Konu Etkinliklerinin çözümleri ve konu sonu ölçme ve değerlendirme sorularının da çözümleri yer almaktadır. Sunuyu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. iyi çalışmalar.

32 Mb Boyutu olup 156 Sayfadan oluşuyor.

Bitki Örtüsü
Slayt hazırlanırken yararlanılan kaynaklar: Meb Coğrafya 10 Ders Kitabı 2017, Gün Yayıncılık Coğrafya 10 Ders Kitabı 2017
 

 

 

Yazar Hakkında

Coğrafya hayata bakış açım, hayat felsefem..

6 yorum

  1. Sayın hocam indirdiğim slaytları power point sunusu olarak açamıyorum. Word sayfası olarak açılıyor.Ancak word sayfasında da hiç okunamıyor.Acaba bendeki ofis programının sürümüyle mi alakalı bir durum mu yoksa siteden mi kaynaklı anlayamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.

    • Sayın Sedat Özdemir slaytlarda sıkıntı görünmüyor. Biraz önce test ettim çalışıyorlar. Büyük ihtimalle sizin ofiste bir problem var. Mümkünse indirdiğiniz slaytlardan birine sağ tıklayın gelen menüden ‘Birlikte Aç’ seçeneği seçin. Açılan sayfada programlar olacaktır. Burada ‘Microsoft PowerPoint’ programını seçin daha sonra aşağıda ‘Bu tür dosyaları açmak için her zaman seçili programı kullan’ seçeneğini seçili hale getirin ve tamamı tıklayın sorununuz düzelecektir. iyi çalışmalar.

    • İrem hanım yazıdaki görselin altında İNDİR yazan bir küçük görsel var ona tıklayınca indirebilirsiniz. iyi çalışmalar

    • Farklı bir konu altına yorum yapmışsınız. Bahsettiğiniz hangi yazılı acaba? Eğer 2017 yılına aitse cevap anahtarı eklenmiştir. iyi çalışmalar

Cevap Yaz