Türkiye’nin Coğrafi Konumu Slayt

8

Türkiye’nin Coğrafi Konumu Slaytı 2017

Sevgili arkadaşlar 10. sınıf Coğrafya dersi konusu olan Türkiye’nin Coğrafi Konumu slaytımızı yeni ders kitabından yararlanarak özenle hazırladık. Ayrıca slaytımız yüksek kalite ve konuya uygun bol görsel içermekte olup çok kapsamlıdır. Konu Etkinliklerinin çözümleri yer almaktadır. Sunuyu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. iyi çalışmalar.
5 Mb Boyutu olup 50 Sayfadan oluşuyor.

Slayt İçeriği:
Türkiye’nin Konumu
Türkiye’nin Matematik Konumu ve Etkileri
Türkiye’nin Özel Konumu ve Etkileri

Bu Slaytla;
• Türkiye’nin konumuyla ilgili genel özellikleri ve bu özelliklerin etkilerini,
• Türkiye’nin Konumu neden bu kadar önemli? öğreneceksiniz.

Ekonomik Faaliyetlerin Sınıflandırılması
Slayt hazırlanırken yararlanılan kaynaklar: Meb Coğrafya 10 Ders Kitabı 2017, Gün Yayıncılık Coğrafya 10 Ders Kitabı 2017
 

 


Türkiye’nin Coğrafi Konumu (Ders Notu) Konu Anlatımı için Aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

Yazar Hakkında

Coğrafya hayata bakış açım, hayat felsefem..

8 yorum

    • Merhaba hocam. Öncelikle açtığınız sayfada bulunan slayt görselinin altında indir yazan resme tıklıyorsunuz daha sonra yeni bir sayfa açılıyor. Yeni açılan sayfada sağ üst köşede indirme butonu var ona tıkladığınız zaman indirme işlemi gerçekleşiyor.

    • Defne slayt içeriğindeki görselin altında indir yazan resme tıkladığınızda sizi google drive sayfasına yönlendirecek. O sayfada üstte aşağı doğru ok işaretine tıkladığınızda inmeye başlayacaktır.

    • Betül slaytı farklı bir yer seçmediyseniz bilgisayarınızın İndirilenler dosyasına indirmiştir. Oradan bulup çift tıklayarak çalıştırabilirsin. iyi çalışmalar

Cevap Yaz