Kritik Konu ve Kazanım Etkinlik Örnekleri Slaytı

36

Sevgili arkadaşlar bakanlığın yayınlamış olduğu 2019/2020 Yılında eksik kalan Kritik Konu ve Kazanımlara ait 9. sınıf Etkinlik örneklerini Nevzat BAKANSIZ hocamız cevaplandırıp slayt haline getirmiş. Kendisine çalışmasından dolayı teşekkür ederiz ellerine sağlık. Sizlerinde faydalanması için paylaşmamızı istedi. Sunuyu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. iyi çalışmalar.
20 Mb Boyutu olup 137 Sayfadan oluşuyor.

indir

Yazar Hakkında

Coğrafya hayata bakış açım, hayat felsefem..

36 yorum

 1. Merhabalar öncelikle sunumu hazırlayan Nevzat BAKANSIZ hocamıza çok teşekkür ederiz emeklerine sağlık dilerim devamı gelir.Bu içeriklere ulaşmamızı sağlayan site yöneticilerine sonsuz teşekkür ediyorum iyi ki varsınız bu zorlu süreçte ilaç oldunuz hepimize.İyi çalışmalar sağlıklı günler dilerim…

  • Merhaba Neslihan. Hocam paylaştığımız kazanımlarda 11. sınıf olarak görünen plan 12. sınıflara ait. Gerçi Talim Terbiye Kurulu kritik konu ve kazanımlarda 11. sınıflar için bir plan paylaşmadı.

 2. Hocam paylaşımlarınız ve çalışmalarınız harika çok teşekkür ederim. Ancak bu çalışmalara sadece öğretmenlerin ulaşabileceği bir duzenleme yapsanız. Sınav sorularını bizden önce öğrenciler indiriyor bu nedenle kullanamıyoruz. Tekrar emeğiniz için teşekkür ederim.

 3. Değerli hocalarım çok teşekkür ederim. Hazırlamış olduğunuz bu güzel slaytlar çok büyük kolaylık sağlıyor bizlere

 4. FATMA AKDOĞAN -

  Değerli hocalarım yapmış olduğunuz çalışmalar için çok teşekkür ederim. Ellerinize ve emeğinize sağlık.

 5. SULTANARSLAN -

  merhabalar.9.sınıf cografya konusu ve bölümleri ile ilgili slayt varsa yayınlayabilirmisiniz.tesekürler

 6. Emekleriniz için teşekkür ederim, ellerinize sağlık çok güzel slaytlar, çok kullanışlı. Sağlık , afiyette kalın

Cevap Yaz