Coğrafya 9. Sınıf 2. Dönem 1.Yazılı 2020

11

Coğrafya 9. Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı Örneği 2020

Yeni ders kitabına göre, tüm kazanımları kapsayan 14 soru şeklinde hazırladığımız yazılı klasik, boşluk doldurma ve eşleştirme soruları içerir. Sınav kapsamı İzohipsler konusundan başlayıp Nem ve Yağış konusu dahil olacak şekilde hazırlanmıştır. Yazılı soruları ve cevaplarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. iyi çalışmalar dileriz.

 

 

Coğrafya 9. Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı

Coğrafya 9. Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı Cevap Anahtarı

Yazar Hakkında

Coğrafya hayata bakış açım, hayat felsefem..

11 yorum

  1. Hocam sorular için emeğinize sağlık.Yalnız bir sorum olacak bu konu içeriğine baktığımda konu olarak bir hayli ileride görünüyor .Buralara kadar ilerleyip gelebilen var mı acaba ? Ben şu anda sıcaklık konusunu bitirip basınca geçmek üzereyim.Konuları nasıl yetiştiriyorsunuz.?

    • Merhaba Engin hocam. Yazılı içeriğini genelde yıllık plandaki müfredata göre hazırlıyoruz. Ben kendi okulumda rüzgarlar konusunu bu hafta anlatacağım ancak benim zümrem bu hafta nem ve yağışı anlatacak. Evet program yoğun öğrencilerimizin konuları anlama kapasitesi 2 ders saatine yetmiyor ayrıca bunların dışında kar tatilleri, okulun düzenlediği programlar falan gibi ekstralarla dersler gidiyor. Verdiğimiz örnek yazılı sorularından kendi anlatmış olduğunuz konuya kadar olan kısımdan örnekler alabilirsiniz. iyi çalışmalar dilerim

Cevap Yaz