Uluslararası Ulaşım Hatları Günlük Plan

2

Uluslararası Ulaşım Hatlarının Genel Özellikleri ve Etkileri Günlük Plan

Coğrafya Hocası aile olarak yeni içerikler üretmeye devam ediyoruz. Bu serimizde coğrafya derslerine hazırlıkta öğretmenler için önemli bir materyal olan günlük planları hazırlıyoruz. Günlük plan; öğretmenin bir derste işleyeceği konuları, bunlara ilişkin amaçları, gerçekleştirmeyi tasarladığı etkinlikleri, izleyeceği yöntemleri, yararlanmayı öngördüğü araç ve gereçleri, konuların işleniş sırasını, zamanı ve süresiyle gösteren bir ders planıdır. Aşağıda bu sayfamızda yer alan günlük plan örneği yer almaktadır.

Bu sayfamızda ünitelendirilmiş yıllık planımıza göre 17-28.05.2021 haftasında 4 ders saati boyunca anlatacağımız 10. sınıf coğrafya dersi Uluslararası Ulaşım Hatları konusu ile ilgili günlük plan örneğidir. Değerli meslektaşım ders planımız taslak olarak hazırlanmış olup planı kendi okulunun şartlarına göre yeniden düzenleyebilir ve kullanabilirsin. Aşağıdaki görsele tıklayarak günlük planı indirebilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim.

indir

Yazar Hakkında

2 yorum

  1. Abdullah hocam ellerinize sağlık günlük planlar çok işimize yaradı çok teşekkür ediyorum. 10.sını afetler-afetlerin dağılışı-Türkiye’de Afetşer-Afetlerden korunma yöntemleri adlı 4 konuya ait yıllık planları bu hafta içi yükler misiniz siteye ? Bunları tamamlayıp dosyama eklemem gerekiyor hocam ?

Cevap Yaz