2019 2020 Coğrafya Yıllık Planlar

31

2019 – 2020 Coğrafya Yıllık Planları

Hem 2 saatlik ve hemde 4 saatlik ayrı ayrı hazırlanmış tüm sınıfların yıllık planları mevcut. Çalışmalarından dolayı Mehmetali ERCAN hocamıza teşekkür ediyoruz.

 

 

 

Coğrafya 9. Sınıf Yıllık Planı indirmek için
indir

Coğrafya 10. Sınıf Yıllık Planı indirmek için
indir

Coğrafya 11. Sınıf 2 Saatlik Yıllık Planı indirmek için
indir

Coğrafya 11. Sınıf 4 Saatlik Yıllık Planı indirmek için
indir

Coğrafya 12. Sınıf 2 Saatlik Yıllık Planı indirmek için
indir

Coğrafya 12. Sınıf 4 Saatlik Yıllık Planı indirmek için
indir

Planların tamamını indirmek için
indir

Yazar Hakkında

Coğrafya hayata bakış açım, hayat felsefem..

31 yorum

 1. Hocam bu yıl erkencisin 🙂 Ellerine sağlık. Okul ve ilçe zümreleri de yakında elimizde olur bu gidişle.
  Tüm arkadaşlara güzel verimli bir yıl dilerim.
  Coğrafya hocası arkadaşlara da şimdiden çok teşekkür ederim. Bu yıl geçen yıldan daha iyi yenilenmiş sunu( arada kısa videolar heyelan işlerken heyelan vb olursa daha verimli olur) ve etkinlik bekliyoruz.

  • Merhaba Murat hocam. Planları Mehmet Ali Ercan hocamız paylaştığı için bizde erkenci olduk. Yeni eğitim öğretim yılınız hayırlı olsun. Faydalı ve keyifli bir yıl olmasını temenni ederiz.

  • Merhaba hocam. Planlar excel formatında yüklendiği için ofis excelde açın. Açtığınız zaman sayfanın alt kısmında sayfa numaraları görürsünüz oradan diğer sayfalara ulaşabilirsiniz. Yani tek sayfa değil tamamı var ancak siz ilk açtığınızda ilk sayfasını görüyorsunuz.

  • Merhaba yıllık planları Mehmet Ali Ercan hocamız hazırlayıp paylaşmıştır. Bizde sitemizden sizlerle buluşturduk. Iyi çalışmalar

 2. İYİ AKŞAMLAR HOCAM PLANLARDA VE ZÜMREDE ESKİ TARİHLER VAR. BU YENİLENMİŞ HALİ DEĞİL Mİ? SİTENİZİ ÇOK TAKDİR EDİYORUM

  • Merhaba Özgür hocam. Bahsettiğiniz planlar bu yıl paylaştığımız planlar mı? Bu yılın Zümre tutanağını biraz önce paylaştım. Sitedeki diğer eski tarihli zümre tutanaklarından bahsediyorsunuz sanırım.

 3. YA da anlatamadım sanırım hocam. mesela zümre tutanaklarında 2.dönemin genel özeti var. 1.döneme ait bilgiler ve maddeler yer almıyor

  • Hocam tek sayfa açılma olayı excelde ilk sayfayı gösteriyor aşağıda durum çubuğunun hemen üstünde sayılar var onlara tıkladıkça diğer sayfalara geçebilirsiniz. Tüm planlar bu şekilde hazırlanmıştır.

  • Merhaba Ahmet hocam. Bahsettiğiniz planları şimdi hem telefondan hem de pc den indirdim açtım sıkıntı yok hepsi çalışıyor. Nasıl bi problem yaşadınız?

    • Merhaba RSAGBAN hocam. Bildiğim kadarı ile Turizm lisesi planlarının tarihleri biraz farklı oluyor. Daha önce hiç hazırlamadık, hazırlayıpta paylaşmamız için bize gönderen hocamız da olmadı. Sizin için bu planları da araştırıp bulur isek buradan paylaşalım.

  • Merhaba Zafer hocam. Bu durumla ilgili bir kişi daha mesaj atmıştı. Hocam ben bilgisayardan ve telefondan iki kez kontrol ettim bahsettiğiniz gibi bir durum yok. Tüm planlar excel ortamında oluşturulmuş ve her biri en az 6-7 sayfadan oluşuyor. İlk açıldığında 1. sayfa görünüyor sonra aşağıda durum çubuğunun üzerinde yer alan sayfa sayılarından diğer sayfalara geçebiliyorsunuz. Sizin açtığınız bilgisayar veya telefonun ofis sürümüyle alakalı bir problem olabilir. Çalışmalarımızı en az Ofis 2010 ile açarak kullanmaya çalışınız. Çünkü biz Çalışmalarımı Ofis 2019 kullanarak oluşturuyoruz.

 4. Uğur Çatalbaş -

  11.Sınıf planları geçen yılın planları bu yılki ara tatiller gösterilmemiş. Sanırım yanlışlık olmuş düzeltebilirseniz seviniriz.

  • Merhaba Uğur hocam. Bahsettiğiniz gibi bir durum söz konusu değil tatiller ve tarihler doğru sanırım dikkatinizden kaçtı tekrar kontrol ediniz. Sürekli indirip bakıyorum hem tatiller (Kasım ve Nisan Ara Tatilleri) hem de tarihler doğru.

 5. 2020_21 planları bu yıl gelmedi. Eksikliğini hissettik. yaklaşık 10 yıldır bu planları kullanıyordum. bizi de biraz tembelliğe alıştırmış sanırım. ülkemizin dört tarafından bir çok öğretmen arkadaşımız eminim bu planları kullanıyordu. gerçekten kaliteli çalışmalardı. istifade ediyorduk. yine de eski çalışmalar için teşekkürler…

  • Merhaba Murat hocam. Şuan için yıllık plan hazırlığı yapmadık sebebi ise sürecin kesinlik kazanmamış olması.Tahminen 21 eylülde lise grubunda okullar açılmayacak ve uzaktan eğitim devam edecek. Uzaktan eğitim devam ederken yıllık plandan ziyade bakanlığın ve okulun tanımlayabileceği ders yüküne yönelik çalışmalar yapılacaktır. Süreç nasıl işleyecek bekleyip görmek istiyoruz Plan hazırlama işi kolay. Hazır olduğunda sitemizde hemen yayınlarız. iyi çalışmalar

Cevap Yaz