2018 2019 Coğrafya Yıllık Planlar

34

2018 – 2019 Coğrafya Yıllık Planları

Hem 2 saatlik ve hemde 4 saatlik ayrı ayrı hazırlanmış tüm sınıfların yıllık planları mevcut. Çalışmalarından dolayı Mehmetali ERCAN hocamıza teşekkür ediyoruz.

 

 

 

Coğrafya 9. Sınıf Yıllık Planı indirmek için
indir

Coğrafya 10. Sınıf Yıllık Planı indirmek için
indir

Coğrafya 11. Sınıf 2 Saatlik Yıllık Planı indirmek için
indir

Coğrafya 11. Sınıf 4 Saatlik Yıllık Planı indirmek için
indir

Coğrafya 12. Sınıf 2 Saatlik Yıllık Planı indirmek için
indir

Coğrafya 12. Sınıf 4 Saatlik Yıllık Planı indirmek için
indir

Planların tamamını indirmek için
indir

Yazar Hakkında

Coğrafya hayata bakış açım, hayat felsefem..

34 yorum

 1. Bayram Kömürcü -

  Sayın öğretmenim, yıllardır ürettiğiniz çalışmalardan istifade ediyorum. Şahsımda çok emeğiniz var. Sağ olun. Size minnettarım…

 2. Sayın hocam emeğinize sağlık. Çalışmalarınızdan ben ve öğrencilerim ziyadesiyle yararlandık ve yararlanmaya devam ediyoruz. Yeni eğitim-öğretim yılınız size ve öğrencilerinize şimdiden hayırlı olsun.

  • Biz teşekkür ederiz yorumunuz için Selim hocam. Sizlere ve öğrencilerimize faydalı olmak bizleri mutlu ediyor. Bu eğitim-öğretim yılında da içeriklerimizi güncelleştirmeye devam edeceğiz. Eğitim yılınız hayırlı olsun.

 3. MEHMET ALİ ERCAN HOCAM ARTIK BURADA MI PAYLAŞIMLARINIZI YAPACAKSINIZ? SİZİN ADINIZI GÖRMEK BENİ ÇOOOK MUTLU ETTİ… ŞİMDİYE KADAR YAPTIĞINIZ BÜTÜN PAYLAŞIMLAR İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ HAKKINIZI HELAL EDİN SİZİ BUARADAN TALİP ETMEYE DEVAM EDİYORZ…SELAMLAR SEVGİLER…

  • Merhaba Nejla hocam. Mehmet Ali hocam burada paylaşım yapmıyor ama çalışmalarını herkesin kullanımına sunduğu için biz onun çalışmalarını buradan paylaştık ve paylaşmaya da devam edeceğiz.

  • Sayın Blue bahsettiğiniz kısmı göremedim tam olarak nerede? Mekansal sentez Türkiye diye ünite yok. O konular genel konuların içine dağıtıldı yani sular konusunda Türkiye’nin suları konusu gibi. Hatanın tam olarak nerede olduğunu söylerseniz müdahale ederiz.

 4. Hocam merhaba ben 11.SINIF 3 saatlik coğrafya dersi için yıllık plan hazırlayacağım. Kitabın başında mavi renkli kısımlar 2 saatlik derslerde okutulmayacak denilmiş.Buna göre tüm kitabı 3 saatlik derste okutmamız gerekiyor.Ancak 3.saatlik dersi alan sınıflar ea grubu 3.Saatlik ders kapsamı 4 saatlik den dersten daha az olması gerekmiyor mu?Kitap yazılırken buna dikkat edilmemiş gibi gözüküyor.Bu Konuda fikrinizi öğrenebilir miyim ?

  • Merhaba Zeynep hocam. Siz sınıfın durumuna göre isterseniz 4 saatlik kazanımların tamamını verin ya da 2 saatlik kazanımlarla beraber seçmeli olan kazanımları alarak 3 saatlik bir plan oluşturun. Kitap yazarı hocalarımızda bu şekilde izah ediyorlar durumu.

 5. ergül alaman -

  yıllık planları hazırlayan mehmet beye canı gönülden teşekkür ederim. bu arada sitede paylaşan arkadaşıma da teşekkür ederim.

Cevap Yaz