Coğrafya 4006 Bilim Fuarı Proje Örnekleri

19

4006 Tübitak Bilim Fuarı Destekleme Programı kapsamında Coğrafya Projeleri hazırlayıp sınıflarında uygulayan değerli hocamız Adnan KOCABUĞA‘nın çalışmalarını sizlerle paylaşıyoruz. Projeler sizin çalışmalarınız için ilham kaynağı ya da örnek olabilir. Adnan KOCABUĞA hocamıza çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz ellerine sağlık.

 

 

Coğrafya 4006 Bilim Fuarı Proje Örnekleri 2018

Coğrafya 4006 Bilim Fuarı Proje Örnekleri 2017

Coğrafya 4006 Bilim Fuarı Proje Örnekleri 2016

Yazar Hakkında

Coğrafya hayata bakış açım, hayat felsefem..

19 yorum

  • Merhaba H. Avni Güler. Dosyada sıkıntı yok. İndirme sayfasına yönlendirdiğinde “Hata dosyada ön izleme yok” yazısının altında “İndir” yazıyor ona tıklayıp indireceksiniz. Dosya .rar şeklinde olduğu için ön izlemesi yok o nedenle bir uyarı veriyor. iyi çalışmalar

 1. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER HOCAM… AMA PROJE ÖRNEKLERİ GÖNDERİNİZ AÇILMIYOR. İNDİRME YAPILIYOR AMA HATA VERİYOR. TEKRAR KONTROL EDEBİLİRSENİZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER.

  • Merhaba Hamit hocam tekrardan güncelledim linkten kendim indirdim açılıyor sıkıntı yok. Tekrar denediğiniz de bilgi verirseniz sevinirim.

 2. barış aktoğ -

  sayın hocam biraz önce indirdim dosya iniyor ama zip dosyasından cıkmıyor hata veriyor 🙁 emeginiz için cok teşekkürederim çalışmalarınızı yakından takip ediyorum başarılarınızın devamını dilerim.

 3. vahap öksüz -

  Sayın hocam dosya iniyor ancak arşiv hasarlı diyor ve açmıyor . word olarak paylaşırsanız seviniriz.

 4. Çınar KAZLI -

  Merhaba Adnan KOCABUĞA Hocamızın 2018 tübitak bilim fuarında gerçekleştirdiği OKUL MÜZESİ oluşturma Projesinden yola çıkarak bizde okulumuzda bir müze oluşturmak istiyoruz. Adnan Hocamız bize projenin ayrıntılarını gönderebilir mi .İlginiz için şimdiden teşekkür ederim

Cevap Yaz