2020 2021 Coğrafya Ders Kitapları PDF

17

2020 2021 Eğitim Öğretim yılında kullanılacak Meb ve özel yayınevlerinin kitapları pdf halinde bakanlık tarafından EBA’da kullanıma açıldı bizde sizler için sitemizden kitapları paylaşıyoruz. Kitaplar coğrafya öğretim programında bir değişiklik olmadığı için geçen yılın kitapları ile aynı sadece 9. sınıflarda Beceri Temelli Etkinlik Kitabı bu yıl ekstra olarak sunulmuş. iyi çalışmalar.

 

 

2020-2021 COĞRAFYA DERS KİTAPLARIMIZ
PDF
9. Sınıf Meb Yayınları 9. Sınıf Tutku Yayınları Beceri Temelli Etkinlik Kitabı
9. Sınıf Meb Coğrafya Kitabı 9. Sınıf Tutku Yayınları Coğrafya Kitabı 9. Sınıf Beceri Temelli Etkinlik Kitabı
10. Sınıf Meb Yayınları 10. Sınıf Gün Yayınları
10. Sınıf Meb Yayıncılık Coğrafya Kitabı 10. Sınıf Gün Yayıncılık Coğrafya Kitabı
11. Sınıf Meb Yayınları 11. Sınıf Gün Yayınları 12. Sınıf Meb Yayınları
11. Sınıf Meb Yayıncılık Coğrafya Kitabı 11. Sınıf Gün Yayıncılık Coğrafya Kitabı 12. Sınıf Meb Yayıncılık Coğrafya Kitabı

Yazar Hakkında

Coğrafya hayata bakış açım, hayat felsefem..

17 yorum

  1. hocam lütfen bu sene sayfanız öğretmenlere özel olsun. paylasımlarınızı cok begeniyorum ancak öğrencilerde artık ‘nasıl olsa sitede var’ izlenimi uyandı. sınav sorularını zaten kullanamıyorum. sunumları bırakmak da istemiyorum:(

    • Merhaba Gülsüm hocam. Kitap inceleme raporu henüz hazırlamadık. Daha önceki yıllara ait müfredat değerlendirme raporu var sistemde onu hatırlıyor olabilirsiniz.

  2. hazırlamış olduğum ders kitabı değerlendirme, uzaktan eğitim faaliyet ve EBA tv değerlendirme raporlarını burada paylaşmak istedim, çünkü siteden zümre tutanakları planlar slayt gibi çeşitli dökümanlar konusunda yararlanıyoruz ve çok teşekkür ediyoruz. Bir katkı da benden olsun dedim ama nasıl paylaşım yapıldığını bulamadım.

  3. Ali Rıza DOĞRAMACI -

    Sanırım buradaki kitaplar geçen seneye ait. Bu seneki kitaplarda az da olsa değişiklikler var.

    • Merhaba Ali Rıza DOĞRAMACI hocam. Evet bu kitaplar geçen seneki kitaplar. Yeni kitaplarda çok farklılık yok diye güncellemedik. Hangi sayfalarda farklılıklar var sizin gözünüze çarpan.

Cevap Yaz