2019 2020 Coğrafya Ders Kitapları PDF

18

2019 2020 Coğrafya Ders Kitapları PDF

2019 2020 Eğitim Öğretim yılında kullanılacak Meb ve özel yayınevlerinin kitapları pdf halinde bakanlık tarafından EBA’da kullanıma açıldı bizde sizler için sitemizden kitapları paylaşıyoruz. Kitaplar coğrafya öğretim programında bir değişiklik olmadığı için 10-11 ve 12. sınıflarda geçen yılın kitapları ile aynı sadece 2019 baskısı olarak sunulmuş. 9. sınıflarda ise geçen yıl 2’si Meb 1’i özel yayınevi olarak 3 kitap vardı bu yıl ise 1 Meb 1 özel yayınevi olmak üzere 2 kitap paylaşıldı. Yine 9. sınıf Meb kitabı geçen yılla aynı iken özel yayınevinin kitabı bu yıl ilk kez okutulacak. iyi çalışmalar.

 

 

2019-2020 COĞRAFYA DERS KİTAPLARIMIZ
PDF
9. Sınıf Meb Yayınları 9. Sınıf Tutku Yayınları
9. Sınıf Meb Coğrafya Kitabı 9. Sınıf Tutku Yayınları Coğrafya Kitabı
10. Sınıf Meb Yayınları 10. Sınıf Gün Yayınları
10. Sınıf Meb Yayıncılık Coğrafya Kitabı 10. Sınıf Gün Yayıncılık Coğrafya Kitabı
11. Sınıf Meb Yayınları 11. Sınıf Gün Yayınları 12. Sınıf Meb Yayınları
11. Sınıf Meb Yayıncılık Coğrafya Kitabı 11. Sınıf Gün Yayıncılık Coğrafya Kitabı 12. Sınıf Meb Yayıncılık Coğrafya Kitabı

Yazar Hakkında

Coğrafya hayata bakış açım, hayat felsefem..

18 yorum

  • Merhaba Sinan. Nasıl bir problem var yazarsanız çözümüne bakarız. Normalde telefondan da pc den de rahatlıkla indirip açabilirsiniz. Ancak boyutları 200 mb ve üzeridir o nedenle biraz yavaş yüklenip geç inebilir.

   • Hocam görselin üzerine tıkladığımda “Bu sayfa açılamıyor” diye uyarı veriyor ve indirilmiyor.

    • Merhaba Sinan hocam. Şuanda eba sunucularında hata var o yüzden sayfa açılmıyor. Ben şimdi linkleri güncelledim. Tekrar deneyin. Google Drive’dan paylaştım. Tıkladığınızda Hata diye uyarı çıkar ama hemen altında İNDİR yazar ona tıklayıp indirebilirsiniz.

 1. FATMA KUNDAKÇI -

  HOCAM MERHABA BENDE KİTAPLARI İNDİRMEKTE SIKINTI YAŞIYORUM İNDİR BUTONU ÇIKMIYOR NERDEN NASIL AÇAÇAĞIMI BİLEMİYORUM .YILLIK PLANLARDADA AYNI SIKINTIYI YAŞAMIŞTIM.BİZ BİLGİSAYARI SONRADAN ÖĞRENENLER İÇİN DAHA KOLAY(GEÇEN YIL İYİYDİ) ULAŞABİLECEĞİMİZ ŞEKİLDE OLURSA SEVİNİRİM.

  • Merhaba Fatma hocam. Şuanda eba sunucularında hata var o yüzden sayfa açılmıyor. Ben şimdi linkleri güncelledim. Tekrar deneyin. Google Drive’dan paylaştım. Tıkladığınızda Hata diye uyarı çıkar ama hemen altında İNDİR yazar ona tıklayıp indirebilirsiniz.

  • Merhaba Melih hocam. Eba’da etkileşimli içerikler mevcut ancak bu içerikleri paylaşmamız mümkün değil sadece linklerini verip bulunduğu sayfadan kullanabilirsiniz tabi internete bağlı olmak kaydıyla.

 2. nursel yıldırım -

  bu seneki kitaba ozel yenıden sunum slayt hazırlayacakmısınız. eger varsa bana acıl lazıl da

Cevap Yaz