Coğrafya 9. Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı 2018

10

Coğrafya 9. Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı örneği

Konu kazanımlarını kapsayan klasik, boşluk doldurma ve eşleştirme şeklinde 15 soruluk bir yazılı örneğidir. Sınav kapsamı sayfa 105 Atmosfer ve Hava Olayları konusundan başlayıp sayfa 134’te biten Nem ve Yağış konusu dahildir. Yazılı örneğini ve cevap anahtarını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. iyi çalışmalar

 

 

Coğrafya 9. Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı
indir

Coğrafya 9. Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı Cevap Anahtarı
indir

Yazar Hakkında

Coğrafya hayata bakış açım, hayat felsefem..

10 yorum

 1. Süleyman SAPMAZ -

  Coğrafya Hocası Sitesinin Saygıdeğer Yetkilileri, Sitenizde paylaşmış olduğunuz materyallerden kendim ve öğrencilerim faydalanmaktadır. Bu güzel çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  • Süleyman hocam, teşekkür ederiz yorumunuz için. Öğrencilere ve siz değerli meslektaşlarımıza faydalı olmaya çalışıyoruz. Yorum ve eleştirilerinizi bekliyoruz. İyi günler dileriz.

 2. Murat Şahbaz -

  Teşekkür ederiz paylaşımlar için Cografyahocasina gerçekten işimi çok kolaylaştırıyor.

 3. Bu kadar verimli bir site yaptığınız için size teşekkür ediyorum. coğrafya bilimi adına çok önem arz eden bir siteniz var.

  • Sadık hocam elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz meslektaşlarımıza ve öğrencilerimize. Biz de size teşekkür ediyoruz güzel yorumunuz için. İyi çalışmalar dileriz.

Cevap Yaz