9. Sınıf Coğrafya İzohipsler Testi

11

Yenilenen müfredat ve ders kitabına uygun 9. Sınıf Coğrafya İzohipsler Testi. Testimiz I. Ünite: Doğal Sistemler içinde 3. Bölüm: Harita Bilgisi, Eş yükselti Eğrisi Yöntemi yani izohipsler konusunu içerir. Testlerimiz Pdf halinde hazırlanmıştır. İyi çalışmalar.

 

İzohipsler Testi

9. Sınıf Coğrafya İzohipsler -1 Testi indir

9. Sınıf Coğrafya İzohipsler -2 Testi indir

9. Sınıf Coğrafya İzohipsler -3 Testi indir

9. Sınıf Coğrafya İzohipsler -4 Testi indir

9. Sınıf Coğrafya İzohipsler Testi Cevap Anahtarı indir

Yazar Hakkında

Coğrafya hayata bakış açım, hayat felsefem..

11 yorum

    • Ertuğrul bey dediğiniz soruya baktım. Doğru cevap sizin de dediğiniz gibi B olmalı. Hemen düzeltiyoruz cevap şıkkını. Uyarınız için teşekkür ederiz. İyi akşamlar dileriz.

    • Merhaba Ceren testlerimizin videolu anlatımını hazırlamaya başladık ancak yoğunluktan dolayı henüz bu teste sıra gelmedi. Kısa zamanda Youtube kanalımızda ve sitemizde video çözümünü yayınlayacağız. iyi çalışmalar

    • Merhaba Efe. Bahsettiğiniz olay testi a4 kağıda yazdırınca sağ üst köşedeki test numarasının kağıtta görünmemesi ise ilk defa duyuyoruz. Ben kendimde çıktı alıyorum ama öyle bi problem olmuyor. Kullandığınız ofis yazılımı 2010 ve üzeri bir versiyona sahip mi?

  1. İzohipsler konu anlatımında 11.madde yok..ayrıca 10 maddenin sondan ikinci paragrafında geçen “İzohipsler deniz kenarında sıklaşıyorsa; cümlesindeki sıklaşıyorsa kelimesi “seyrekleşiyorsa ” olmasın!

  2. izohips testi 1 cevap anahatrında 15 soru gozukurken testte 11 soru var bana cevap anahtarını atarmısınız

    • Merhaba Şeymanur. İzohips testi 1 de evet 11 soru var. Cevap anahtarında kontrol ederken test numarasına göre bakmanız lazım. Testin sağ üst köşesinde 13 yazıyor. Yani cevap anahtarında 13 nolu test demek oluyor. İzohips konusunun 1. testi genel testler içinde 13. testtir o nedenle siz yanlış cevaplara bakmışsınız. Sıkıntı yaşamaya devam ederseniz mesaj atınız. iyi çalışmalar

Cevap Yaz