Yazar Hakkında

Coğrafya hayata bakış açım, hayat felsefem..

9 yorum

  1. Çok teşekkürler hocam. Üniversitede hocalar başladı online eğitime. slayt tam ekran hoca dersi anlatıyor sadece sesi var. Hangi programla yapmış acaba bizde kullanabiliriz.

    • Merhaba Murat hocam bahsettiğiniz olayı Camtasia programı ile yapabilirsiniz. webte biraz araştırırsanız programın özelliklerini ve kullanımını öğrenebilirsiniz. Biz daha önce bu programla Youtube kanalımızdaki test çözümlerini yapmıştık. Gayet kolay ve kullanışlı bir program. Şuan slaytlarımızı kullanarak ders videoları hazırlamayı düşünüyoruz ancak buna ayıracak ekstra zaman konusunda sorun yaşıyoruz.

  2. Hocam çok teşekkür ederiz çok istifade ediyoruz. Slayt hazırlamak ciddi emek istiyor. Aynı zaman da bilgisayar ve program hakimiyeti de önemli. Çok ta zaman alıyor. Kaynak olarakta meb kitaplarını seçmeniz çok isabetli olmuş. Elinize, zihninize ve yüreğinize sağlık. Hocam slaytlarınız okul için çok ideal eğer kursları baz alarak bir de TYT-AYT şeklinde sıralı olarak bir sekme başlığı halinde olursa çok güzel olur. Bir de 12. sınıfın konuları ile ilgili eksik slaytları da bekliyoruz. 🙂 Kolay gelsin. Sağlıcakla kalın.

    • Merhaba Abdullah hocam. Değerli mesajınız için teşekkür ederiz. Bahsettiğiniz gibi ciddi emek ve zaman harcıyoruz ama güzel dönütler almak ve öğrenciler için faydalı olduğunu duymak hepsine değer. 12. sınıf müfredatı bu yıl değişecek o nedenle yeni müfredat ve yeni kitapla slaytları baştan hazırlayacağız. AYT-TYT sıralaması konusunda yardımcı oluruz. iyi çalışmalar. Saygılarımla

  3. Allah razı olsun . Emeğinize sağlık, derslerimde kullanıyorum ve beğeniyorum. Paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.

  4. Hocam emeğinize sağlık. Herkese ulaşmak adına ilçe milli eğitim bünyesinde hiç bir ticari amaç gütmeden bir YouTube kanalı açıldı. Onayınız olursa orada sunularınızı kullanmak isteriz.

Cevap Yaz