Yerleşmelerin Gelişimi Slayt

31

Yerleşmelerin Gelişimi Slaytı

Sevgili arkadaşlar 9. sınıf Coğrafya dersi konusu olan Yerleşmelerin Gelişimi slaytımızı ders kitaplarından yararlanarak hazırladık. Slaytımız yüksek kalite ve konuya uygun bol görsel içermekte olup kapsamlıdır. Konu Etkinliklerinin çözümleri ve konu ile ilgili çıkmış YKS soruları ve çözümleri de yer almaktadır. Sunuyu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. iyi çalışmalar.
7 Mb Boyutu olup 41 Sayfadan oluşuyor.

Slayt İçeriği:
Yerleşme nedir?
Yeryüzünde ilk yerleşmelerin kurulduğu yerler
Yerleşmeyi etkileyen doğal faktörler
Yerleşmeyi etkileyen beşeri faktörler
Yerleşmeyi sınırlandıran faktörler
Konu ile ilgili çıkmış sorular.

Bu Slaytla;
• Yerleşmelerde yer seçimini belirleyen ve yerleşmelerin gelişimini etkileyen faktörleri öğreneceksiniz.

Yerleşme ve Yerleşmenin Gelişimi Slayt

 

 

indir

Yazar Hakkında

Coğrafya hayata bakış açım, hayat felsefem..

31 yorum

    • Bizim amacımız zaten kitapla birlikte ilerlemek. Bu yüzden kitaptaki konuları, etkinlikleri, görselleri kullanmaya gayret ediyoruz. Herkes beğenmeyebilir. Siz de beğenmediyseniz yorum yazma zahmetinde bulunmasaydınız!

    • Sayın Geography mayısın ikinci haftası veya daha erken hazırlamayı düşünüyoruz yazılıları. Yine test şeklinde olacak. Yorumunuz ve ilginiz için teşekkür ederiz.

  1. hocam ellerinize sağlık. hakkınızı helal edin bir çok slaytınızı kullandım. çok da verimli oldu.

    • Rica ederiz hakkımız varsa helal olsun. Biz bu çalışmaları siz değerli meslektaşlarımız ve geleceğimizin teminatı kıymetli öğrencilerimize faydalı olsun diye hazırlayıp paylaşıyoruz. Sıkıntı yok. iyi çalışmalar Volkan hocam

    • Merhaba Serdar. Değerli mesajınız için teşekkür ederiz. Çalışmalarımızın faydalı olması bizi mutlu ediyor. Çalışmalarımızı kullanan herkese hakkımız helaldir.

  2. Ellerinize emeğinize sağlık hocam sizden başka bu kadar iyi güncel sunu hazırlayabiilen yok ! tekrar teşekkür ediyorum iyi çalışmalar diliyorum

Cevap Yaz