Küresel ve Bölgesel Örgütler Slayt

4

Küresel ve Bölgesel Örgütler Slaytı

Sevgili arkadaşlar 11. sınıf Coğrafya dersi konusu olan Küresel ve Bölgesel Örgütler slaytımızı ders kitaplarından yararlanarak hazırladık. Ayrıca slaytımız yüksek kalite ve konuya uygun bol görsel içermektedir. Konu Etkinliklerinin çözümleri ve konu ile ilgili çıkmış Yks soruları ile çözümleri de yer almaktadır. Sunuyu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. iyi çalışmalar.
5 Mb Boyutu olup 36 Sayfadan oluşuyor.

Slayt İçeriği:
Küresel Örgütler neden gereklidir?
Uluslararası Örgütler
Bölgesel Örgütler
Siyasal Örgütler
Askeri Örgütler
Ekonomik Örgütler
Konu ile ilgili çıkmış sorular.

Bu Slaytla;
• Bölgesel ve küresel ölçekteki örgütlerin işlevlerini ve etki alanlarını öğreneceksiniz.

Küresel ve Bölgesel Örgütler Slayt

 

 

Yazar Hakkında

Coğrafya hayata bakış açım, hayat felsefem..

4 yorum

  1. Uzaktan eğitim sürecinde de öğrencilerimizi yalnız bırakmayarak paylaşımlara devam etmeniz takdire şayan.Teşekkürlerimizi sunuyoruz.Emeklerinize sağlık.

    • Merhaba Mustafa hocam. Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Biz de sizin çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Çalışmalarınız gerçekten çok faydalı oluyor. Emeklerimiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla

  2. merhabalar hocam ellerinize sağlık. BU slaytta hocam bazı örgütler kuruluşlar bulunmuyor. Abdullah hocam slaytları biraz daha uzun yaparsanız çok daha iyi olur canlı derslerde slaytlar çabuk bitiyor.

    • Merhaba İbrahim hocam. Slaytları ders kitabına göre hazırladığımız için ordaki örgütleri aldık sadece. Slaytlarımızda içerik arttıkça sayfa sayısı da artıyor hocam.

Cevap Yaz