Kpss Türkiye Coğrafyası Konu Anlatımı (PDF) | Coğrafya Hocası

Kpss Türkiye Coğrafyası Konu Anlatımı (PDF)

Kpss Türkiye Coğrafyası Konu Anlatımı (PDF)

Değerli Hocamız Doğu ATEŞ’in Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavı için Hazırladığı ve aşağıdaki metin ile yayınladığı ücretsiz PDF kitabı biz de paylaşarak sizlere ulaştırmak istedik. Kitabı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. iyi çalışmalar.

‘Değerli arkadaşlar, meslektaşlar öncelikle selam eder saygılar sunarım. Benim için uzunca bir zaman önce başlayan yayın dünyasında, bir ilkin sorumlusu olmaktan yaşadığım keyfi anlatamam. Aşağıda sizlerle Coğrafya Öğretmenliği Alan Bilgisi sınavı hazırlık kitabı için hazırladığım bir bölümün linkini bulacaksınız. Adı “KPSS Türkiye Coğrafyası” piyasa adı ile konu anlatım kitabı. Gerçekten iyi değil, mükemmel bir kitap. Ve güzel tarafı ücretli değil bir e-book olması. Yani verdiğim linki tıkladığınızda indirip görebilecek, coğrafya dünyanıza yeni şeyler mutlaka katacak, öğrencilerinize bu ücretsiz materyali duyuracaksınız. Burada özellikle şunu belirtmeliyim. Lütfen bakınız, inceleyiniz. Kitapta yazan hiç bir kavram bana ait değil. Şahsi düşüncelerim değil. Tümü ülkemiz coğrafyasının gerçek emektarları, hocalarımızın, sizlerin çabalarının bir sonucu. Ancak kendim anlatmam doğru değil. Anlatım dilinden, vurgularına kadar mükemmel bir ücretsiz materyal. İndiriniz, duyurunuz, gösteriniz. Ancak böyle davranırsanız, maddi emtialar kazanmadan da insanların, ısrarla üretmeye devam ettiğini görecek, göstereceksiniz.’ DOĞU ATEŞ

 

 

Bir önceki yazımız olan 11. Uluslararası Coğrafya Olimpiyatları Türkiye Seçmeleri Başladı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazar: Lejant

Selçuk Üniversitesi Coğrafya Öğretmenliği alanından mezun oldum. Yaklaşık 13 yıldır aktif olarak internet kullanıcısıyım. Tam bir coğrafya ve doğa tutkunuyum. Zamanımın büyük kısmını Coğrafi olaylarla ilgilenerek geçiririm.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar Yandex.Metrica DMCA.com Protection Status